Festool SERVICE

Vahetu, praktiline ja täielik teenus teie ja teie tööriista hüvanguks. Lisaks suurepärastele tööriistadele pakume ka tipptasemel teenuseid. 

Meie kõikehõlmava garantiipaketiga )warranty all-inclusive) saate tunda rõõmu täielikest teenustest, mis tagab muuhulgas kolmeks aastaks seadme asendamise varguse korral. Täieliku garantiikatte saamiseks registreerige oma uus töötiist 30 päeva jooksul pärast ostmist.

 

Lisateave Festooli TEENUSTE kohta
 • Enam kui 90 aastat kirge kõrge kvaliteediga elektritööriistade vastu

   
  Valmistada tööriistu oskustöölistele on üks asi. Arendada tipptasemel elektri- ja suruõhutööriistu sõna ostseses mõttes oskustööliste endi kätes aga hoopis teine. Omistame oma tööprotsessis suurt tähtsust kvaliteedile ja töökindlusele.
  Paljud Festooli elektritööriistad on olnud kasutusel juba 30 aastat või isegi kauem. Meie oskustööriistade pikk kasutusiga pole juhuslik. Tugevate ja suure jõudluse, kuid samas töökindlate ja kergete kvaliteetsete oskustööriistade – nagu näiteks tööpingile paigaldatavad ketassaed, järkamissaed, tikksaed, mobiilsed ketassed, lõikesaed, freesid, segurid, elektrilised höövlid, poleerimisseadmed, puurid, puurtrellid, eri tüüpi lihvimisseadmed nagu näiteks ektsentrik- ja orbitaallihvimisseadmed, suure ulatuvusega lihvijad, nurklihvijad ja lintlihvijad ning samuti ehitusobjektil kasutatavad raadiod ja LED-töötuled – valmistamiseks on eriti oluline järgmine: tööd tuleb tunda, tunnetada ja kogeda. Järeleandmisi tegemata. Mõistuse, südame ja käega.
   

  Soovime, et oskustöölised oleksid edukad ja oma töö üle uhked.

  Oma toodete ja teenustega teeme oskustööliste elu lihtsamaks nii töökojas kui ka ehitusplatsil ning aitame neil jõuda kiiremini parimate võimalike töötulemusteni. Kõik Festooli tööriistad on saanud alguse praktilisest kasutuskogemusest. Tootefunktsioonide täpselt kindlatele nõuetele kohandamiseks peame oskustöölistega tihedat dialoogi. Oleme oskustöö asjatundjad järgmises vallas: tisleritöö, mööblivalmistamine, puitehitus, puusepa- maalri- ja viimistlustöö, renoveerimis- ja restaureerimistööd.
 • Süsteemi abil teete kõike veelgi paremini

   
  Rakendama kontseptualiseerimisel alati süsteemset lähenemisviisi – süsteem algab võimsatest tööriistadest, kasulikest tarvikutest ja kuluosadest, mis on välja töötatud spetsiaalselt nendele tööriistadele, ninng lõpeb pakendamisega. See võimaldab meil pakkuda oskustööliste jaoks kohandatud lahendusi nagu näiteks täiuslike pindade saavutamiseks loodud lihvimissüsteem, mis hõlmab lihvimisklotsi, abrasiivainet, voolikut ja meie mobiilset tolmuimejat CLEANTEC, ning mis tagab lihtsa, tõhusa ja tolmuvaba töö. Selle süsteemikontseptsiooni viimaseks lüliks on SYSTAINER-tööriistakastid.   

   

  Lihtsalt nutikas – Festooli 18-voldisüsteem 

   

  Rakendame seda süsteemset lähenemisviisi ka meie innovaatiliste 18-voldiste juhtmevabade tööriistade puhul. Sõltumata sellest, millise tööriista meie 18-voldiste klassist valite – olgu see juhtmevaba puur, juhtmevaba puurtrell, juhtmevaba löökpuur, juhtmevaba tikksaag või juhtmevaba mobiilne ketassaag – võite olla kindel, et see on osa põhjalikult läbimõeldud süsteemist, kuhu kuuluvad tööriistad, mis tagavad suurepärased töötulemused paljudel kasutusaladel, näiteks nii saagimisel, puurimisel kui ka kruvide keeramisel. Lisaks on meil kasutusel EC-TEC-mootor, mis on enamat kui lihtsalt tavapärane harjadeta mootor. See põhineb Festooli värjaarendatud energiasäästliku ajami kontseptsioonil, mis tagab aku ühe laadimisega pikema tööaja, maksimaalse tõhususe, tootlikkuse, kasutusea ja töökindluse.

  Keskenduge olulisele: oma tööle.


   

  Meie vastutus ei piirdu toodete kvaliteedi tagamisega. Pakume ka teenuseid, mis aitavad oskustöölistel nii töökojas kui ka ehitusobjektil hõlpsamini ja tõhusamalt töötada. Tasuta remonditööd ja kuluosad, riskivaba proovimine, tasuta varuosad või asendusseade, täiesti uus tööriist seadme varguse korral ja palju muud – selleks et teie elu lihtsamaks muuta.