Kasutusalad

Lubame täiuslikkust. Ei rohkem ega vähem. Seetõttu keskendume täielikult oma toodetele – et pakkuda oskustöölistele täiuslikult väljatöötatud elektritööriistu.
   
 • Carpenter

  Puidutöötlus ja tisleritöö

  Olgu tegemist saagimise, uuristamise, lihvimise, hööveldamise või tolmu eemaldamisega – Festool on juba aastakümneid pakkunud iga täiuslikku täpsust nõudva puidutöö jaoks ideaalseid järeleproovitud kvaliteediga ja mitmekülgselt kasutatavaid elektritööriistu.
     
 • Värvimine

  Kiire materjalieemaldus ja erinevad täiuslikud aluskihid veatute pindade saamiseks. Olgu tegemist renoveerimise või kuivmeetodil ehitamisega, soojustamise või paigaldamisega – Festool pakub õigeid tööriistu, mis tagavad kõrge kvaliteediga töö igat tüüpi maalritöö puhul. Lisaks on teie käsutuses ideaalselt kokkusobivad süsteemitarvikud ja kvaliteetsed abrasiivained, mis tõhustavad tööd veelgi. Uurige, kuidas saate Festooli lahendustega aega ja raha kokku hoida ning tolmuvaba töökeskkonna tagada.

 • Festool – puusepatöö

  Puitehitus ja puusepatöö

  Puuseppade ülesanne on ehitada kestvaid katuseid, puitmaju, treppe ja fassaade. Ja kõik see algab Festooli oskustööriistadega. Olgu teil vaja saagida, puurida, kruvisid keerata, hööveldada, uuristada või lõigata – Festool pakub ideaalset lahendust pea igaks puidutöötlusrakenduseks. Tugevad, võimsad ja tõhusad seadmed – kui vaja, siis ka ilma juhtmeta, meie 18-voldise süsteemiga. Nendega ületate kõik proovikivid, millega kautuse ehitamise või uuendamise, puitehituse, väliehituse või trepiehituse käigus igapäevaselt silmitsi seisate.
 • Renoveerimine ja uuendamine

  Kas teie töö hõlmab püsivust nõudvaid renoveerimis-, uuendamis- ja kaasajastamisülesandeid? Festoolil on teie jaoks vajalikud elektritööriistad. Erilahendused keerulisteks ülesanneteks. Loodud hoonetes töötavatele nõudlikele asjatundjatele. Renoveerimisseadmed erakordselt kiire materjalieemalduse võimaldamiseks, tugevad ja ergonoomilised segutrellid või täpsed lõikesüsteemid plaatidesse ja looduslikku kivisse täpsete lõigete tegemiseks. Kõigi rakendusalade lahendustel on ühine ühendusdetail spetsiaalselt kujundatud tarvikute ja mobiilse tolmuimeja tarvis, mis tagab tolmuvaba töökeskkonna.