Garantii all-inclusive.

Teenuse plussid Teile.

Garantii all-inclusive.

Meie kõikehõlmava garantiiga saate kasutada laias valikus teenuseid. Kui registreerite oma uue Festooli tööriista veebis 30 päeva jooksul pärast ostu, saate sellele esimeseks kolmeks aastaks täieliku garantiikatte. Teie saate keskenduda sellele, mis on oluline: Teie töö.1

Registreerige tööriist kohe
 • Täielik remont, tasuta

  Tasuta kõikehõlmav remont.

  Kiire, põhjalik ja esimese kolme aasta vältel täiesti tasuta! Asendame ka tüüpilised kuluosad nagu süsiharjad, kuullaagrid või rõngastihendid.2
 • Asendus varguse korral.

  Esimese kolme aasta jooksul asendame varastatud tööriista tuliuue seadme vastu vaid väikese omaosaluse eest. Eks ikka selleks, et saaksite oma tööd võimalikult kiiresti jätkata.
  Varguse korral asendamine
 • Garanteeritud originaalvaruaosad

  Originaalosa garantii.

  Garanteerime kõikide varuosade kättesaadavuse vähemalt kümneks aastaks. Juhul kui varuosa on laost otsa saanud, anname Teile uue sarnase tööriista tasuta.
 • Raha tagasi.

  Kui Te pole aga tootega täielikult rahul, saate selle tagastada 15 päeva jooksul alates ostu tegemisest. Tagastame Teile kauba ostusumma täies ulatuses.
  Raha tagasi
 1. Kõikehõlmav (all-inclusive) garantii kehtib kõigile Festooli tööriistadele, mis on ostetud 2013. aasta 6. mail või hiljem ja registreeritud 30 päeva jooksul. Kohalduvate garantiitingimustega tutvumiseks minge lehele www.festool.ee/tingimused.
 2. Täieliku tasuta remondi pakkumine kehtib ka akude ja nende laadurite, kuid mitte muude kulumaterjalide ja tarvikute puhul. See ei kehti ka siis, kui tööriist on lahti võetud või valesti kasutamise tõttu kahjustada saanud, kui kasutatud on muude tootjate varuosi või kui see on kulunud pidevalt raskel töörežiimil kasutamise tõttu.