Asendus varguse korral.

Teie tööriist on kadunud. Varastatud. See ajab mõistagi vihale, kuid teil pole põhjust liigselt ärrituda. Esimese kolme aasta jooksul asendame selle väikese omaosalusmakse eest kohe täiesti uue tööriistaga Soovime ju, et saakiste võimalikult kiiresti teile tuttava Festooli tööriistaga uuesti tööle hakata. 

Kuidas see teenus teile kasulik on?

  • Registreerige oma uue tööriista kõikehõlmav garantii 30 päeva jooksul pärast ostmist.
  • Kui teie tööriist varastatakse, teatage sellest viivitmata politseid.
  • Esitage oma edasimüüjale vargusaruanne ja garantiisertifikaat.
  • Saate uue Festooli tööriista, kui olete maksnud omaosaluse summa, mis on 100 € (hõlmab käibemaksu).

Kuidas protsess toimib? 

Varguse korral saate meilt varastatud tööriista asemele uue seadme. Peate vaid maksma omaosaluse summa, mis on 100 € (hõlmab käibemaksu). Muid kulusid pole. Pakume seda teenust kolme aasta jooksul alates algse müügiarve kuupäevast kõigi Festooli tööriistade puhul, mis on registreeritud kõikehõlmava garantiiga. Asendusseadmele varguskaitse ei kehti. 

Selle teenuse kasutamiseks peate vargusest viivitamata teavitama asjaomast politseiasutust. Varguse kohta käiv teatis tuleb koos garantiisertifikaadiga esitada Festooli edasimüüjale viie päeva jooksul peale vargust. Edasimüüja esitab meile inspekteerimiseks dokumendid. 

Kui kontroll on lõppenud, annab Festool teile sellest teada ja te võite uuele seadmele edasimüüja juurde järgi minna niipea, kui olete ülalmainitud omaosalustasu ära maksnud ja Festool on vastava kinnituse andnud.