Tööriistad puitehituseks ja puusepatööks

Tööriistad puitehituseks ja puusepatööks

Kõik algab Festooli oskustööriistadega. Olgu teil vaja saagida, puurida, kruvisid keerata, hööveldada, uuristada või lõigata – Festool pakub ideaalset lahendust pea igaks puidutöötlusrakenduseks, sealhulgas katuse-, trepi- ja fassaadiehituseks.  Tugevad, võimsad ja tõhusad seadmed – nüüd saadaval ka 18 W süsteemiga juhtmevabad tööriistad. Need tulevad toime kõigi keerukate igapäevaülesannetega, mida katuseehituse, katuse uuendamise, puitehituse, väliehituse või trepiehituse käigus lahendama peate.

Edasi toodete lehele


Kujundatud teie jaoks. Loodud sinu jaoks.

Meie tööriistasüsteem puitehitustöödeks

Traditsioonidele tuginedes. Tuleviku hüvanguks.

Süsteemselt algusest peale.
Arendame tööriistu oskustöölistele. Oleme seda alati teinud. Väärtustame kvaliteeti ja töökindlust. Ja innovaatilisi ideid. Detailid, mis teevad puitehitusvaldkonna saagimis-, puurimis- ja kruvikeeramisülesanded veelgi tõhusamaks, muutes samal ajal töö hõlpsamaks, tänu suuremale kasutusmugavusele ja -lihtsusele. Näiteks pakume nii juhtmeta kui ka kaabliga versioone, samuti profitarvikuid ja mobiilseid tolmuimejaid, mis on loodud puidutöötlusrakenduste erinõudeid silmas pidades. Kõik meie tööriistad on üksteisega ühilduvad, mille tulemuseks on tõhus integreeritud puitehitussüsteem.

Töötades koos täiuslikus sünergias

Festool puusepatöösüsteem.

Katuseehitus
Tõhusus, individuaalne tootmine, eelvalmistamine töökojas, kohapealsed kohandused kohapeal, talade seadmine, puitühendused, tapiiaugud, täppislõikamine, täpne uuristamine. Võimsad ja mitmekülgselt kasutatavad tööriistad.

Edasi saepingi PRECISIO CS 70 lehele
Edasi mudeli DURADRIVE DWC 18-2500 lehele 
Edasi tapifreesi DOMINO XL DF700 lehele 

Puitehitus
Täiuslikult ettevalmistatud, toiteallikast sõltumatu töö, hea tulemus isegi halva valguse korral. Kitsad nurgad, aknad ja ukseläved. Talade paigaldamine, puitdetailide ühendamine. 8 x 300 mm kruvid. Tugevad ja töökindlad tööriistad, mis kestavad kaua ja on suure jõudlusega.

Katuse renoveerimine
Mobiilsus ja tolmuvaba töö ning maksimaalne täpsus. Töötamine talaisolatsiooniga, puitkiudsoojustusplaatidega, ökoloogiliste materjalideg. Puhas töökeskkond, termosildade kõrvaldamine, materjali täpselt mõõtu lõikamine. Kerged, kuid võimsad tööriistad. Mobiilsed tolmuimejad on süsteemi loomulik osa.

Väliehitus
Maja välisilme on teie töö nähtav osa. Alumiiniumkomposiit, melamiinvaik, kiudtsement, raketised, kohandused, puhtalt töödeldud nurgaühendused, liitmikud. Tööriistad kõrgkvaliteetse ja veatu töö tagamiseks. Lase loovusel lennata!

Trepiehitus

Olge innovaatilised, tehke erilahendusi. Puittrepid, kaldtrepid, keerdtrepid. Lõigake materjalid täpselt mõõtu, uuristage trepisooni, puurige käsipuuavasid, saavutage täiuslik pinnakvaliteet. Tööriistad ja tarvikud ühtse integreeritud süsteemina.

Edasi tapifreesi DOMINO XL DF 700 lehele
Edasi freesi OF 2200 lehele

  • Videod

    See jaotis sisaldab kõiki videoid.  Lisateave
  • Festool TV

    Phil Beckley näitab, kuidas meie seadmetega erinevaid ülesandeid täita saab.  Lisateave

Allalaaditavad materjalid

Festool SERVICE

Veatu töösooritus.
Kasulik ja kõikehõlmav otseteenus teie ja teie tööriista jaoks. Lisaks suurepärastele tööriistadele pakume ka tippkvaliteediga teenuseid. Kõik, mis teeme, on selle nimel, et kasvatada teie rahulolu ja usku Festooli. Oleme rahul ainult siis, kui teie olete rahul.
Lisateave