Täielik remont

Teie tööriist, mille remontis Festool.

Täielik remont

Saate oma tööriista ümberehitatult ja 12-kuuse garantiiga varuosadega kiiresti ja sama hea kui uuena tagasi. Me ei tegele pelgalt remontimisega – me parandame, testime ja kohandame. Meie remonditeenuste spetsialistide meeskond kannab teie tööriista eest kiiresti hoolt. Ja kõikehõlmava garantii korral on see kolm esimest aastat tasuta.1

 • Festooli täielik remont

  Üksikasjalik teave täieliku remondi kohta

  Teave remondi tellimise ja protsessi kohta. Lisateave
 • Varuosad

  Varuosad

  Märkused ja teave varuosade kohta. Lisateave

Festooli täielik remont

Miks oleme parim valik, kui teie tööriist vajab remonti?

 • Remondi korraldamine käib kiiresti ja hõlpsalt

  Kiire ja lihtne

  Oma isiklikult MyFestooli kontolt saate meile remonditellimusi saata 24 tundi ööpäevas. Tuleme võtame teie tööriista ja saadame selle pärast remontimist tagasi ja seda täiesti tasuta. Hoiame teid teksti- või meilisõnumi vahendusel remondiprotsessiga regulaarselt kursis.
 • Väga suur teadmistepagas

  Erakordne teadmistepagas

  Meie palgalised tehnikud teevad vajalikud remonditööd väga oskuslikult ja täpselt. Meie töökoja eriseadmete abil saame tagada tippkvaliteediga remonditööd. Loomulikult kasutame ainult originaalvaruosi.
 • Elektrilise ohutuse kontrollimine

  Rohkem kui lihtsalt remont

  Teie tööriista analüüsitakse ja testitakse põhjalikult. Remonditööde käigus viime läbi ka elektrilise ohutuse kontrolli DGUV/VDE ja väljastame seda kinnitava sertifikaadi.
 1. Kõikehõlmav (all-inclusive) garantii kehtib kõigile Festooli tööriistadele, mis on ostetud 2013. aasta 6. mail või hiljem ja registreeritud 30 päeva jooksul. Kohalduvate garantiitingimustega tutvumiseks minge lehele www.festool.ee/tingimused.